Pages

Total Pageviews

Followers

Friday, May 6, 2011

احتمال رویارویی خیابانی میان باندهای حکومتی

سایت دیگربان: جریان حزب‌الله اعلام کرد به تیم محمود احمدی‌نژاد اجازه نخواهد داد تا مراسم عزاداری دختر پیامبر اسلام را در میدان منیریه تهران برگزار کند.

آن‌طور که برخی رسانه‌های محافظه‌کار گزارش کرده‌اند جمعیت هلال احمر به ریاست ابوالحسن فقیه قصد دارد روز شنبه آینده (۱۷ اردیبهشت) در میدان منیریه شهر تهران مراسم عزاداری برگزار کند.

سایت «عماریون» که دیدگاه‌های جریان حزب‌الله را منعکس می‌کند با اعلام این خبر هشدار داده که «جریان منحرف نفوذی» قصد دارد با برگزاری چنین مراسمی «اقدام به هیاهو بر ضد جریانات مذهبی امت حزب‌الله کند.»

این سایت اعلام کرده که «امت حزب‌الله مانع از هرگونه بهره‌برداری جریان منافق و ضدولایت فقیه از روز شهادت حضرت زهرا در این روز که نماد اصیل دفاع از ولایت است٬ خواهد شد.»

وبلاگ «دوستدران حاج منصور ارضی» نیز با اعلام این خبر نوشته قرار است در این مراسم «نیروهای این سازمان خلال جمعیت {جمعیت هلال احمر}» حضور داشته باشند.

در صورتی که تیم احمدی‌نژاد به برگزاری این مراسم اصرار داشته باشد٬ باید منتظر نخستین رویارویی خیابانی هواداران احمدی‌نژاد و حامیان علی خامنه‌ای در خیابان بود.

همه ساله در روز «شهادت» دختر پیامبر اسلام حامیان خامنه‌ای در میدان ولیعصر تهران اقدام به برگزاری مراسم عزاداری می‌کنند که به نظر می‌رسد تیم احمدی‌نژاد تصمیم گرفته مراسمی موازی با آن برگزار کند.

پیش‌تر برخی سایت‌های حامی احمدی‌نژاد تهدید کرده بودند در صورتی که فشار‌ها به رئیس دولت دهم افزایش یابد حامیان وی به خیابان‌ها آمده و پاسخ مهاجمان را خواهند داد.

No comments:

Post a Comment